SÄÄSTLIKUSE ARVUTAMINE
Halogeenide arv
Võimsus W
Ostu hind €

Sinu võit 80.00 EUR

Vaata lähemalt »
KEERMETE VALIK

Registreerimine.

Registreerimisel tuleb täita kõik küsitud andmed. Väga oluline on ära märkida õige aadress ja postiindeks, et kuller saaks muretult toimetada kauba teieni.
 

Tellimine.

Tellimiseks läbi interneti tuleb end registreerida. Peale registreerimist saate parooliga siseneda ning alustada tellimist. Koguseid saab muuta enne lõpliku kinnitamist. Teie kasutajanimeks on registreeritud e-mail.
 

Hinnad.

Kõik internetis nähtavad hinnad on koos käibemaksuga va. pdf hinnakirjad. Hinnale lisandub kohaletoimetamistasu Teie poolt soovitud kohta vastavalt kulleri hinnakirjale. Registreerunud kliendile ja külalisele on toodete puhul erinevad hinnad. Sisse loginud klient näeb temale kehtivaid hindu. 
 

Soodustus.

LED House on liitunud rahvusvahelise RahaTagasi (CashBack) kliendikaardi programmiga. Kliendil kantakse igalt ostult sularahakontole tagasi kuni 4% raha ja 4% punktides.  Rohkem infot. 
 

Kauba kätte toimetamine.

Peale tellimuse vormistamist saate pakkumise, mille järgi saab teha makse. Tooted, mille taga on TOODE LAOS saate kätte kohe, peale raha laekumist meie kontole ning kauba saadame postikulleriga Teile. Posti teenuste eest tuleb tasuda vastavalt kulleri           hinnakirjale kauba kätte saamisel kohapeal. Kaubale võib ka ise järgi tulla, Kadaka tee 3 Tallinn, E-R kella 9.00 kuni 16.30'ni. Kohapeal on võimalik tutvuda erinevate näidistega. Alati saab infot kauba kohta tel. 680 11 77. 
 

Isikuandmed. 

Isikuandmed, mis on registreerimisel ja kauba kätte toimetamisel vajalikud, on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel. LED House OÜ kasutab Tellija poolt avaldatud isikuandmeid tellimuse täitmiseks ning võib kasutada oma klientide kontaktandmeid ka reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks. 
Kontaktandmeid (nimi, aadress, telefon) võib LED House OÜ vajadusel edastada ka kaupa kättetoimetavale ettevõttele (näiteks Eesti Post)
 

Garantii.

Garantii on enamus toodetel 2 aastat. Garantii kehtib ainult esitatud arve alusel.
LED House OÜ Kadaka tee 3, Tallinn 10621, Estonia - tel. +372 680 11 77