LED Valgustid - LED House - e-pood

Seoses eriolukorraga palun telli kaup läbi emaili info@ledhouse.ee või tel +372 56 202 303
Kauba saab kätte ukse tagant. Kauba tarned töötavad nagu tavaliselt. Oleme olemas ka Skypes

Samas koostame hinnapakkumisi ja leiame lahendusi, vormistame tellimusi,  infot tarnete kohta - kõik seda läbi emaili või meie telefonide.

Seoses eriolukorraga ei ole võimalik jooksvalt hinnata klientide krediidivõimekust, kuna Maksu- ja tolliamet ei jaga avaliku infot alates 16.03.2020.a., siis tellimuste arveldamine käib ettemaksu alusel. Tasumine on, kas siis ülekandega ette, kaardimaksega või sularahas koha peal. Saab ka lepingu alusel, mille lahutamatu osa on juhatusel liikme solidaarne vastutus.

E-poe info siit.

LED House OÜ on 100% Eesti firma, mis alustas tegevust 2008. aastal LED toodete müügiga. Meie põhitegevuseks on LED valgustite ehitus ning jae-, ja hulgimüük. Meie pood, mis on spetsialiseerunud ainult LED valgustitele ja nendega kaasnevatele lisadele, asub Tallinnas, Kadaka tee 3. Lisaks LED valgustitele saab poest osta ka alumiiniumprofiile ja nende tarvikuid, samuti toitemooduleid ning juhtimisseadmeid. Vajadusel on meie juurest ostetud toodetele võimalik tellida ka paigaldus oma ala professionaalide poolt. Teostame valgusarvutusi ja pakume konsultatsioone alates ideedest kuni lõppteostuseni. Iga meie poolt teostatud valgusarvutus vastab hiljem tegelikkusele. LED House OÜ on Eesti Elektritööde Ettevõtjate liidu (EETEL) liige. Meie peamisteks klientideks on elektritööde ettevõtted, ehitusettevõtted ning nõudlikumate soovidega erakliendid. Väärtustame klienti pakkudes talle parimat lahendust mõistliku hinna eest.

Populaarsed sooduspakkumised

Uued tooted

Tehtud tööd

Uudised